Λόγω καιρικών συνθηκών και …απαίτησης των φίλων του ΟΚΦΕ η Έκθεση Φωτογραφίας – Φιλανθρωπικό Bazaar ανοίγει τις πόρτες της για μία ακόμα ημέρα, την Πέμπτη 23 Δεκεμβρίου στο παλιό Δημοτικό και ώρα 17:00 – 19:00. Σας περιμένουμε!
![](https://okfe.gr/wp-content/uploads/2021/12/269738771_10223473149274959_7720438857838848424_n.jpg)
Δεκ 21 2021
Λόγω καιρικών συνθηκών και …απαίτησης των φίλων του ΟΚΦΕ η Έκθεση Φωτογραφίας – Φιλανθρωπικό Bazaar ανοίγει τις πόρτες της για μία ακόμα ημέρα, την Πέμπτη 23 Δεκεμβρίου στο παλιό Δημοτικό και ώρα 17:00 – 19:00. Σας περιμένουμε!